خرید لیوان کاغذی بیرون بر

لیوان های کاغذی ما در اندازه ها، مواد و رنگ های مختلف موجود است تا تمام خواسته های مشتریان ما را برآورده کند. اگر قصد خرید لیوان کاغذی دارید می توانید از طیف وسیع ظروف یکبار مصرف موجود در مجموعه پرگامنت انتخاب کنید.  انواع مدل های لیوان کاغذی برای نوشیدنی های سرد و گرم در پرگامنت موجود است.

 

دلایل خرید لیوان های کاغذی

دوستدار محیط زیست: بسیاری از لیوان های کاغذی تجدید پذیر هستند و در مقایسه با همتایان پلاستیکی خود تاثیر بسیار کمتری بر محیط زیست دارند. انتخاب لیوان های کاغذی به کاهش ضایعات پلاستیکی کمک می کند و از تلاش های پایدار حمایت می کند.

 

قابل بازیافت و کمپوست: اکثر لیوان های کاغذی قابل بازیافت هستند و قابلیت تبدیل شدن به سایر محصولات کاغذی را دارند. علاوه بر این، برخی از برندهای سازگار با محیط زیست فنجان های قابل کمپوست را ارائه می دهند که می توانند به طور طبیعی بدون آسیب رساندن به محیط زیست تجزیه شوند.

 

عایق و حفظ گرما: لیوان های کاغذی با عایق طراحی شده اند که آنها را برای نوشیدنی های گرم و سرد ایده آل می کند و از حفظ دمای نوشیدنی اطمینان می دهد. همچنین به لطف آستین های مقاوم در برابر حرارت یا طراحی های دو جداره، در دست گرفتن راحت هستند.

 

نکاتی که هنگام خرید لیوان کاغذی باید در نظر بگیرید:

کیفیت و دوام: به دنبال فنجان های ساخته شده از کاغذ محکم و با کیفیت باشید تا مطمئن شوید که نشت نمی کنند، خیس نمی شوند یا به راحتی شکل خود را از دست نمی دهند. فنجان بادوام از حوادث جلوگیری می کند و یکپارچگی نوشیدنی شما را حفظ می کند.

 

اندازه و ظرفیت: اندازه های ارائه شده توسط مارک های مختلف را برای رفع نیازهای خاص خود در نظر بگیرید. چه یک شات اسپرسوی کوچک یا یک وعده بزرگ از لاته مورد علاقه تان باشد، فنجان هایی را انتخاب کنید که حجم مورد نظر شما را داشته باشد.

 

درب و لوازم جانبی: بررسی کنید که آیا درب لیوان کاغذی به طور جداگانه عرضه می شود یا به فروش می رسد. درپوش هایی را انتخاب کنید که از مواد قابل بازیافت مانند پلاستیک شماره ۵ یا گزینه های کمپوست ساخته شده اند. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که لوازم جانبی سازگار مانند آستین فنجانی یا همزن برای بهبود تجربه نوشیدن در دسترس هستند.

 

لیوان های تک جداره یا دوجداره؟

لیوان های کاغذی تک جداره برای نوشیدنی های سرد و لیوان های کاغذی دوجداره برای نوشیدنی های گرم مناسب هستند.اگر قصد خرید اینترنتی لیوان کاغذی تک جداره برای نوشیدنی‌های گرم را دارید باید بدانید که آن ها همان محافظت و عایق حرارتی را که لیوان های دوجداره برای نوشیدنی های گرم را ندارند. برای این کار احتمالاً باید یک روکش نوشیدنی اضافه کنید تا دست کاربران حین استفاده از لیوان نسوزند.

لیوان دوجداره اختصاصی

اضافه کردن روکش یا آستین حرارتی به لیوان های تک جداره می تواند گرانتر از خرید لیوان کاغذی دو جداره باشد. بنابراین، اگر نوشیدنی های سرد سرو می کنید، لیوان های تک جداره بهترین انتخاب شما هستند. با این حال، اگر نوشیدنی های گرم سرو می کنید، ممکن است بخواهید فنجان های دو جداره را در نظر بگیرید.

 

مزیت خرید لیوان کاغذی برای کسب و کار ها

برندهای اقتصادی می توانند لیوان های کاغذی چاپ شده سفارشی را برای هر کسب و کار، سازمان یا فردی ایجاد کنند، اما چندین کسب و کار وجود دارند که واقعاً می توانند با خرید لیوان های یکبار مصرف سفارشی سود ببرند. این مشاغل عبارتند از:

 

رستوران هایی که به دنبال افزایش شناخت برند هستند

کافی شاپ هایی که علاقه مند به افزایش آگاهی از برند هستند

چای‌فروشی‌هایی که می‌خواهند تبلیغ برند خود را به سطح بالاتری ببرند

دانشگاه‌ها یا کالج‌هایی با غذاخوری در محوطه دانشگاه به دنبال انتشار پیام‌های جامعه یا رویدادهای محوطه دانشگاه یا برند مدرسه در اطراف دانشگاه هستند.

برگزارکنندگان رویداد به دنبال تبلیغ یک رویداد هستند

شرکت‌هایی که به دنبال اضافه کردن رنگ سفارشی به لیوان‌های یکبار مصرف اداری هستند.

در حالی که مشاغل فوق از فنجان های سفارشی سود می برند،اما لیست به هیچ وجه قابل محدود شدن نیست. اگر فکر می‌کنید که کسب‌وکارتان می‌تواند از داشتن لیوان‌های اختصاصی سود ببرد یا به لیوان های کاغذی سفارشی نیاز دارد، ما در پرگامنت منتظریم تا به شما کمک کنیم.

 

نحوه خرید لیوان کاغذی

هنگام خرید لیوان های کاغذی باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید، از جمله:

 

۱. مقدار: چند فنجان نیاز دارید؟ سفارش دادن فنجان به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای کسب و کار شما بدون نیاز به مقدار زیاد ضروری است.

 

۲. نوع: آیا به لیوان های تک جداره یا دو جداره نیاز دارید؟ نوع نوشیدنی هایی که سرو می کنید و دمایی که می خواهید حفظ کنید را در نظر بگیرید.

 

۳. اندازه: به چه اندازه فنجان نیاز دارید؟ اندازه سهمی که می‌خواهید ارائه دهید و نوع نوشیدنی‌هایی که سرو می‌کنید را در نظر بگیرید.

 

۴. مواد: آیا مقوای بکر، مقوای بازیافتی یا مواد زیست تخریب پذیر می خواهید؟ اهداف پایداری کسب و کار و تأثیرات زیست محیطی خود را در نظر بگیرید.

 

۵. طراحی: آیا لیوان های سفید ساده، فنجان های مارک دار یا فنجان های چاپ شده سفارشی می خواهید؟ اهداف برندسازی خود را در نظر بگیرید و اینکه چگونه می خواهید کسب و کار خود را ارتقا دهید.

افزایش بازار لیوان کاغذی

با افزایش استفاده از محصولات کاغذی در زندگی روزمره و ویژگی های راحت و سازگار با محیط زیست محصولات کاغذی، می توان دریافت که محصولات کاغذی بادوام ترین ظروف مورد استفاده در آینده خواهند بود. این یک فرصت بزرگ برای اکثر تولید کنندگان لیوان کاغذی است و نحوه استفاده از این فرصت به قدرت خود شرکت بستگی دارد.

 

حفظ بازار موجود یکی از راه های افزایش خرید لیوان کاغذی توسط مشتریان است. شرکت های تولید کننده لیوان کاغذی باید کار خود را دقیق و مدبرانه انجام دهند، تخصص کارخانه را کاملاً بازی کنند و مشتریان و بازار موجود را حفظ کنند.

 

با توسعه محصولات جدید در بازار، مشتریان بیشتری را جذب کنید. بدیهی است که افزودن عناصر شخصی به لیوان های کاغذی کوچک در گشایش بازار نقش داشته است.

 

ورود برخی تولیدکنندگان بی رویه لیوان کاغذی رقابت بی نظمی را در بازار لیوان کاغذی به همراه داشته است. جنگ قیمت، تولیدکنندگان لیوان کاغذی را تحت تأثیر قرار داده است. مجموعه ای از اقدامات بهداشتی و مدیریت ایمنی بسته بندی ایجاد شده و استانداردهای صنعتی سخت گیرانه تری ایجاد شده است. رفع موانع ورود به این بازار به اولویت اصلی این صنعت تبدیل شده است.

 

چرا بهتر است از لیوان های کاغذی استفاده شود؟

خرید لیوان های کاغذی یک انتخاب پایدار است زیرا می توان آنها را بازیافت کرد. آنها همچنین یک انتخاب پایدار هستند زیرا از یک منبع تجدید پذیر ساخته شده اند. از مهمترین مزایای لیوان کاغذی یکبار مصرف میتوان به تجزیه پذیری آن ها اشاره کرد. این فنجان ها به سرعت و بدون آسیب تجزیه می شوند. اما فنجان های پلاستیکی نمی توانند همین حرف را بزنند. برعکس ، تأثیر آنها در دفن زباله ها یک نگرانی اساسی است زیرا تعداد زیادی از فنجان ها به طور مرتب تولید می شوند.

 

طراحی سفارشی لیوان کاغذی

برای طراحی سفارشی لیوان های کاغذی گرم یا سرد با رنگ ها، متن، آرم یا چاپ های چشمگیر، می توانید به تولید کنندگان لیوان کاغذی چاپ شده سفارشی اعتماد کنید. به این ترتیب می توانید این فنجان های قابل بازیافت با طراحی زیبا را چشم نواز کنید.

 

به عنوان یک صاحب کسب و کار، می توانید با خرید لیوان کاغذی سفارشی با طرح های برجسته سهم ارزشمندی در کسب و کار خود داشته باشید. ظروف غذای یکبار مصرف به صورت عمده علاوه بر صرفه جویی در هزینه های شما می توانند با ارائه فرصت های برندسازی به افزایش آگاهی از کسب و کار شما کمک کنند.

 

اگر صاحب کسب‌وکار هستید، بهترین راه برای افزایش موجودی لیوان‌های تبلیغاتی، تماس با تولیدکننده لیوان های است. لیوان های کاغذی سفارشی، روکش های لیوان کاغذی و دیگر فنجان های خوب از چنین منابعی می توانند مجموعه فنجان های سفارشی شما را خلاقانه و دیدنی کنند. یک متخصص فنجان های چاپی سفارشی می تواند عرضه عمده فنجان قهوه رنگارنگ و زیبا را در اختیار شما قرار دهد.

 

چرا خرید لیوان کاغذی تقاضای بالایی دارد؟

افزایش تقاضا برای قهوه و چای در سراسر جهان و هزینه کم و کارایی بالای لیوان های کاغذی باعث افزایش خرید لیوان کاغذی توسط عموم مردم شده است.

 

کاربران نهایی لیوان های کاغذی چه کسانی هستند؟

انتظار می رود که بخش خدمات غذایی به عنوان یکی از کاربران اصلی لیوان های کاغذی باقی بماند. تمرکز بر کاهش ردپای آنها و اتخاذ راه حل های بسته بندی سازگار با محیط زیست در سراسر بخش خدمات مواد غذایی، به افزایش تقاضا برای لیوان های کاغذی در طول دوره پیش بینی ادامه خواهد داد.

ارسال دیدگاه