لیوان کاغذی دوجداره

لیوان کاغذی دوجداره لیوانی است که از کاغذ ساخته شده و با لایه های اضافی از نشت مایع به بیرون جلوگیری می کند. تولید کننده لیوان کاغذی دوجداره برای تولید لیوان های کاغذی از منابع تجدید پذیر استفاده می‌کند. این فنجان ها باید از کاغذ مواد غذایی ساخته شده باشند که ماهیت بهداشتی دارند. قابلیت نگهداری مایع سرد و گرم را برای مدت طولانی تری دارد. یک تولید کننده لیوان کاغذی دوجداره باید تمامی این موارد را در طراحی و تولید محصولات خود در نظر بگیرد.

کاربرد لیوان های کاغذی دامنه وسیعی دارد. تغییرات سریع در سبک زندگی را ارائه دهید. زمان مناسبی برای شروع ورود به بخش تولید لیوان کاغذی است تا مصرف خانگی لیوان های کاغذی رواج یابد.

لیوان کاغذی دوجداره کرافت

 فروش لیوان کاغذی

فنجان های کاغذی به عنوان راهی برای سازگارتر با محیط زیست و کاهش قرار گرفتن در معرض عفونت های ناشی از غذا، روز به روز محبوب تر در سراسر جهان می شوند. تقاضای لیوان های کاغذی عمدتاً از شرکت های فناوری اطلاعات، موسسات آموزشی، غذاخوری ها، غذاخوری های صنعتی، رستوران ها، قهوه فروشی ها یا چای فروشی ها، فست فودها، سوپرمارکت ها، باشگاه های سلامت و برگزارکنندگان رویدادها نشات می گیرد.

از آنجایی که لیوان های کاغذی محصولی مورد استفاده روزانه بوده و نیاز مصرف انبوه دارند، فروش لیوان های کاغذی در بازار مشکلی نخواهد داشت. با تثبیت نیروهای تقاضا و عرضه، قیمت لیوان های کاغذی در بازار را می توان به راحتی مشخص کرد و از طریق کانال های مختلف به صورت عمده به تجار یا مشتریان نهایی فروخت.

 

 فرآیند تولید لیوان کاغذی

تولید لیوان کاغذی عمدتاً به سه مرحله تقسیم می شود. در مرحله اول پس از انتخاب مواد اولیه، کاغذ دیواره لیوان کاغذی شکل می گیرد و شکل می گیرد. در مرحله دوم، کاغذ کف لیوان های کاغذی شکل می گیرد و با دیواره شکل دار به هم متصل می شود. در این مرحله سوم و آخر، لیوان کاغذی از لحاظ بهداشتی بودن آزمایش می شود.

 

مزایای ذاتی لیوان کاغذی

چندین مزیت ذاتی در استفاده از لیوان های کاغذی در مقایسه با فنجان های مواد دیگر وجود دارد. این لیوان های کاغذی به عنوان روشی زیبا و شیک برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض عفونت های ناشی از غذا در سراسر جهان محبوبیت پیدا می کنند.

لیوان های کاغذی دارای مزایای بی شماری هستند: آنها در یک فرآیند بسیار ساده با استفاده از مواد خام درجه غذایی با کمترین ضایعات تولید می شوند و بازیافت آنها راحت تر است. آنها برای سروهای فردی در انواع مهمانی ها، جشن ها، مناسبت ها، تفریح و غیره ایده آل هستند.

طبیعتاً این لیوان ها غیرسمی هستند، شکل ها و طرح های سطح روی این لیوان های کاغذی جذاب هستند و ظاهری جذاب را ارائه می دهند. تولید کننده لیوان کاغذی دوجداره می تواند به صورت سفارشی با آرم یک فروشگاه، نام برند یا پیام تبلیغاتی طراحی فنجان ها را متحصر به فرد و خاص جلوه دهد.

لیوان کرافت

تنوع گسترده

شرکت ها ی تولید کننده لیوان کاغذی دوجداره در چاپ و طراحی این فنجان‌ها دست بازی دارد. آنها می‌توانند در اندازه ها و اشکال مختلف فنجان کاغذی تولید کنند. در نتیجه، مهم نیست که چه نوع لیوان کاغذی در مورد رنگ، اندازه، چاپ، شکل و غیره می‌خواهید!

 

 سازگار با محیط زیست

استفاده از لیوان های کاغذی مزایای زیست محیطی و زیست محیطی متعددی دارد. کاغذ یک ماده اولیه است و به سرعت تجزیه می شود و همچنین قابل تجدید است و به راحتی قابل بازیافت است. تولید لیوان های کاغذی می تواند با کاهش سایر زباله هایی که به محل های دفن زباله می رود به محیط زیست کمک کند.

کاغذ نیز یک محصول طبیعی خالص است و اغلب با سایر محصولات کاغذی رایج بازیافت می شود. کاغذ همچنین قابل بازیافت است و برای رستوران ها و مکان هایی که از لیوان های یکبار مصرف استفاده می کنند، گزینه ای عالی است.

اینها ۱۰۰% قابل بازیافت هستند. این فنجان ها فاقد عناصر مضر هستند و به سرعت تجزیه می شوند. علاوه بر این، چون از خمیر کاغذ ساخته شده اند، به راحتی مچاله می شوند. علاوه بر این، آنها نسبت به همتایان پلاستیکی خود فشرده تر هستند. لیوان های کاغذی هم برای نوشیدنی های گرم و هم برای نوشیدنی های سرد بی خطر هستند و آنها را برای تنظیمات مختلف ایده آل می کند.

 

وزن سبک

این لیوان های کاغذی سازگار با محیط زیست از الیاف بازیافتی پس از مصرف ساخته شده اند. آنها در اندازه ها و سبک های مختلف موجود هستند. این فنجان ها برای سرو نوشیدنی های گرم و سرد عالی هستند. علاوه بر این، آنها به کاغذ بکر کمتری نیاز دارند، که آنها را برای محیط زیست بهتر می کند.

لیوان های کاغذی سبک وزن نیز نسبت به لیوان های پلاستیکی دوام بیشتری دارند و در مقابل نوشیدنی های سرد مقاومت می کنند و قابل کمپوست هستند. به این دلایل، آنها در حال تبدیل شدن به انتخاب ارجح برای بسیاری از مشاغل هستند. این لیوان های کاغذی سبک وزن گزینه ای عالی برای رستوران ها و کافه ها هستند.

لیوان کاغذی

 بهداشتی و ایمن برای استفاده

در اوایل قرن بیستم، لیوان های کاغذی نجات دهنده زندگی بودند. امروزه آنها همان مزایای بهداشتی و ایمنی را ارائه می دهند. چه جرعه ای از یک فنجان قهوه می نوشید یا یک وعده غذایی آماده می کنید، فنجان های کاغذی انتخاب مناسبی هستند. آنها هیچ گونه مواد شیمیایی مضر را به غذا یا آبی که برای تهیه آنها استفاده می کنید نشت نمی کنند. همچنین از نظر بهداشتی به راحتی دور انداخته می شوند.

به عنوان مهمترین ماده اولیه برای تولید لیوان کاغذی، کیفیت کاغذ حیاتی است. کیفیت کاغذ تعیین کننده زیبایی، دوام، ایمنی و بهداشت فنجان است.

 

قوانین بهداشتی در تولید فنجان کاغذی

صرف نظر از اینکه قهوه شما چقدر خوشمزه است، ایمنی آن بسیار مهم است. تحقیقات نشان می دهد که ۵۰ درصد از مشتریان هنگام خرید غذا، ایمنی غذا را در نظر می گیرند. بنابراین، لیوان های کاغذی باید استانداردهای ایمنی مواد غذایی را برای محافظت و حفظ مشتری رعایت کنند.

فنجان های کاغذی حاوی موادی هستند که می توانند قهوه را در معرض مواد شیمیایی قرار دهند. تخته کاغذ، پوشش و چاپ از جنبه های حساس فنجان قهوه هستند. جای تعجب نیست که تولید لیوان کاغذی به هوشیاری شدید ایمنی نیاز دارد. به همین منظور تولید کننده لیوان کاغذی دوجداره و تکجداره باید در فرآیند تولید حساسیت ویژه ای به خرج دهد.

لیوان های کاغذی با کیفیت از یک تخته کاغذی با درجه مواد غذایی تشکیل شده است. این بدان معناست که ابزارها و اجزایی که در طول ساخت با چوب تعامل دارند باید برای مصرف انسان ایمن باشند. اگر یک کسب و کار از لیوان های کاغذی استفاده می کند، پیروی از قوانین بهداشت مواد غذایی مهم است. قانون بهداشت مواد غذایی تمام جنبه های بهداشت یک تجارت مواد غذایی، از جمله بهداشت شخصی، وضعیت ظروف، و تمیزی ظروف و تجهیزات را پوشش می دهد. همچنین استفاده از ظروف قابل استفاده مجدد را تنظیم می کند.

سازندگان می توانند هنگام چاپ لیوان های کاغذی از جوهرهای ایمن برای مواد غذایی یا جوهرهای خشک شده UV استفاده کنند. جوهرهای UV فرآوری شده در چاپ دیجیتال معمولی استفاده می‌شوند که با اشعه فرابنفش ایمن نیستند. این جوهرها می‌توانند ایمنی موادغذایی را به خطر اندازند.

ارسال دیدگاه